')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://zedfa.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}

جستجوگر پیشرفته سایتآموزش اتصال به FTP بدون نرم افزار در ویندوز 10
آموزش اتصال به FTP بدون نرم افزار در ویندوز 10

 

با استفاده از FTP شما میتوانید اطلاعات مختلفی را در سرور های مجازی مدیریت کنید. برای اتصال به این سرور ها شما نیاز به نصب نرم افزار های اف تی پی دارید. اما ویندوز 10 به صورت پیش فرض دارای این قابلیت است.

در این مطلب آموزش اتصال به FTP بدون نرم افزار در ویندوز 10 را برای شما آماده کرده ایم.

بدین منظور ابتدا فایل اکسپلورر را باز کرده و بر روی This PC کلیک کنید. در قسمت خالی صفحه کلیک راست کرده و گزینه Add a Network Location را انتخاب نمایید.

صفحه نخستی که نمایش داده میشود را رد کرده و در قسمت بعد گزینه Choose a Custom Network Location را انتخاب کنید.

در قسمت Specify the Location of Your Website آدرس سرور اف تی پی خود را وارد نمایید.

اگر نام کاربری و رمز عبوری بر روی سرور خود قرار نداده اید میتوانید چک مارک گزینه Log on Anonymously را فعال کنید. این گزینه به شما اجازه میدهد تا فایل هایی که بصورت عمومی به اشتراک گذاشته شده اند را دانلود نمایید اما امکان آپلود فایل را در اختیار نخواهید داشت.

اگر هم دارای نام کاربری و رمز عبور میباشید چک مارک را غیر فعال کرده و در داخل فیلد مربوطه، یوزرنیم خود را وارد نمایید. سپس از شما خواسته میشود تا رمز عبور خود را نیز تایپ و وارد کنید.

هم اکنون از شما خواسته میشود تا یک نام را برای شبکه خود انتخاب کنید. میتوانید هر نام دلخواه و ترجیحا مرتبط را وارد نمایید تا قادر به تشخیص اف تی پی های خود باشید.

وقتی که وارد کردن اطلاعات اف تی پی تمام شد میتوانید آن را در داخل صفحه This PC و زیر بخش Network Locations مشاهده کنید. با استفاده از کپی و پیست کردن عادی به داخل این پوشه میتوانید فعالیت های آپلود یا دانلود را اجرایی کنید.

تعداد بازديد : 323
مطالب مرتبط
نرم افزار مدیریت انتقال فایل به سرور (برای ویندوز) - FileZilla 3.45.1 Windows
Mozilla Firefox Quantum 70.0.1 مرورگر موزیلا فایرفاکس
نرم‌افزار واتس‌اپ (برای ویندوز) - WhatsApp Messenger Desktop 0.3.4679.0 Windows
دانلود منیجر IDM Internet Download Manager 6.35 Build 8 + Portable
بخش نظرات

کد امنیتی رفرش