')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://zedfa.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}

جستجوگر پیشرفته سایتنرم افزار ایجاد چند دسکتاپ همزمان در ویندوز - Dexpot 1.6

http://s7.picofile.com/file/8376861000/Dexpot_a.jpg

از شلوغی دسکتاپ خود به ستوه آمده اید؟ این مسئله مخصوصا وقتی که به طور همزمان در حال کار با نرم افزارها و پنجره های مختلف باشید بیشتر مشکل ساز میشود. معمولا برای رفع این مشکل باید یک مانیتور بزرگ تر تهیه کنید. و یا مثل طراحان حرفه ای از چند مانیتور به صورت همزمان استفاده کنید تا فضای کاری بیشتری در اختیار داشته باشید.

اما در اینجا میخواهیم روشی بدون هزینه برای حل این مشکل و افزایش فضای کاری دسکتاپ معرفی کنیم.

نرم افزار Dexpot قادر است تا چند دسکتاپ به طور همزمان در ویندوز شما ایجاد کند. سپس میتوانید درست مثل افرادی که چند مانیتور دارند با این دسکتاپ های مجازی کار کنید. شما میتوانید تعیین کنید که کدام پنجره ها در کدام دسکتاپ باز شود. به این ترتیب فضای کاری بیشتری در اختیار خواهید داشت.

 

نرم افزار Dexpot میتواند با توجه به نیاز شما بیش از 20 دسکتاپ مختلف به صورت مجازی ایجاد کند. هر دسکتاپ دارای بک گراند، آیکون ها، و نوار ابزار مستقلی خواهد بود. توسط این برنامه میتوانید برای هر دسکتاپ یک میانبر کیبورد تعیین کنید تا به راحتی بتوانید بین دسکتاپ ها جابجا شوید. 

به این ترتیب میتوانید مثلا مرورگرهای خود را در یک دسکتاپ، نرم افزار های اداری خود را در یک دسکتاپ، و بازی مورد علاقه خود را در دسکتاپ دیگری اجرا کنید. 

هر چند با کمک این نرم افزار میتوانید برنامه های مختلف را در دسکتاپ های مجزا باز کنید، اما در نهایت همه آنها از Ram و منابع یکسان کامپیوتر شما استفاده خواهند کرد. بنابر این افزایش تعداد دسکتاپ ها و تعداد زیاد برنامه هایی که به طور همزمان اجرا میکنید میتواند باعث کند شدن ویندوز شود. 

نسخه جدید نرم افزار ایجاد دسکتاپ های مجازی، یعنی Dexpot 1.6 را به صورت رایگان از سرزمین دانلود دریافت کنید: 

 

 

تعداد بازديد : 322
مطالب مرتبط
تجربه داشتن آکواریوم مجازی در کامپیوتر با Sim Aquarium 3.8.61
بخش نظرات

کد امنیتی رفرش